Pályakezdő diplomás – építőmérnök

MÁV-VOLÁN-csoport

Standszám:

Új munkatársunk feladatai lesznek:
elkészíti az éves munkaprogramokat, vágányzári terveket
összeállítja a munkaerő, anyag- és eszközigényeket
egyeztet a megrendelő képviselőivel
elkészíti a havi munkaterveket, vágányzári és sebességkorlátozási terveket
irányítja, ellenőrzi az alvállalkozók tevékenységét
kapcsolatot tart a külső beszállítókkal, kivitelezőkkel
meghatározza az árajánlat kéréshez, megrendelésekhez a műszaki tartalmat
részt vesz a döntés előkészítésben
részt vesz a munkaterület- és műszaki átadás- átvételi eljárásokon, organizációs eljárásokon, kapcsolatot tart a megrendelő illetékes képviselőjével
elkészíti a munkavégzés előkészítés során a technológiai és koordinációs intézkedési terveket
tervezi, figyeli az önköltségi adatokat, kiállítja a megrendelőket
részt vesz az esetleges baleset vizsgálatban
törekszik az önköltség csökkentésére, megteremti a gazdaságos munkavégzés feltételeit a minőségi munkavégzés megtartása mellett
ellenőrzi az elszámolások dokumentációit
felülvizsgálja a műszaki terveket
működteti a minőségirányítási rendszert
minden rendkívüli eseményt, rendellenességet az elvárható időn belül jelent közvetlen felettese részére
részt vesz az előírt képzéseken

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van:
állami felsőfokú iskolai végzettség (építőmérnök)
pályakezdők jelentkezését várjuk (maximum 1 év szakmai tapasztalat)

Amit ajánlunk:
stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál
hosszútávú munkalehetőség
versenyképes havi jövedelem
szakmai fejlődési lehetőség
szakértő mentort, aki végigkísér gyakornoki utadon

Amit ajánlunk továbbá:
vasúti utazási menetkedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
4 % önkéntes kiegészítő nyugdíjpénztári támogatás
önkéntes egészségpénztári hozzájárulás
SZÉP – kártya juttatás (a hatályos belső szabályozás szerint)
hűség bónusz év végén (a hatályos belső szabályozás szerint)
Munkavállalói Ajánlási Program pénzjutalommal