Minőségbiztosítási rendszermérnök

RECRUBY

Ha szeretsz rendszerben gondolkodni, átlátni a dolgokat töviről-hegyire, folyamatokkal foglalkozni és azokat fejleszteni, akkor itt a helyed! Partnerünknél az Integrált Irányítási Rendszer fejlesztése, auditok és ISO szabványok kezelése lenne a fő feladatod. Mindezeket pedig egy támogató közösség részeként tehetnéd meg minden nap.

Feladatok:
– Integrált Irányítási Rendszer fejlesztése és üzemeltetése
– Belső és külső auditok lebonyolítása
– Bejárások, szemlék koordinálása
– Bevallások nyomonkövetése, adatszolgáltatás
– Helyesbítő intézkedések kidolgozása
– Kapcsolattartás külső megbízottakkal
– ISO szabványok kezelése

Elvárások:
– Minőségirányítási-, villamos- vagy gépészmérnöki végzettség
– 8D, PDCA, APQP, PPAP, FMEA, SPC ismerete
– Integrált irányítási rendszerrel szerzett üzemeltetési tapasztalat

Előny:
– Középszintű angol nyelvtudás
– Minőségirányítási auditor tapasztalat
– ISO szabványok ismerete (9001, 14001, 45001 és 50001)

Amit ajánlunk:
– Hibrid munkavégzés (50%)
– Nemzetközi háttér és projektek
– Kiemelkedő juttatási csomag
– Céges laptop és telefon
– Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek

Érdekel a lehetőség?! Ehhez csupán annyit kell tenned, hogy az oldal alján lévő ‘Jelentkezés’ gombra kattintasz!