Pályakezdő Payroll Munkatárs

RECRUBY

Többéves bérszámfejtői tapasztalattal rendelkezel? Magabiztosan beszélsz angolul és van felsőfokú végzettséged? Szereted, ha a munkád változatos? Akkor csatlakozz partnerünk fiatalos csapatához Payroll Supervisor pozícióba!

Téged keresünk, ha szeretnél egy olyan pénzügyi vállalat tagja lenni, ahol változatos szakmai tréningsorozatok és kidolgozott előrelépési rendszer segíti fejlődésedet bérszámfejtői karrieredben!

Feladatok
– napi bérszámfejtési feladatok támogatása, ellenőrzése
– rendszeres és eseti elemzések, jelentések összeállítása
– új ügyfelek, majd új folyamatok elindítása és szoftver implementálása
– jogszabályi változások követése
– bérszámfejtési és adózási kérdések megválaszolása
– közreműködés adó és költségtervezésben
– kapcsolattartás a partnerekkel
– junior csapattagok munkájának menedzselése

Elvárások:
– felsőfokú végzettség
– 2-3 év bérszámfejtési tapasztalat
– 1-2 éves vezetői tapasztalat
– magabiztos Excel és Word használat
– aktív angol nyelvtudás
– pontosság, precizitás
– jó kommunikációs és problémamegoldó készségek
– jó csapatjátékos és eredményorientált személyiség

Előny
– multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
– NEXON szoftver ismeret

Amit ajánlunk
– hibrid munkavégzési lehetőség
– fiatalos, dinamikus és támogató csapat
– stabil vállalati háttér
– szakmai fejlődési lehetőség
– nemzetközi projektek
– egyéb juttatások az alapbéren felül