Pénzügyi Asszisztens

Profession Services

Standszám:

A28

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:
– Házipénztár kezelése, bizonylatok ügyviteli rendszerben való rögzítése a Pénzkezelési szabályzat alapján
– A pénztárban tartott készpénz kezelése és megőrzése, a forgalom bizonylatolt lebonyolítása
– Pályázati kritériumok jogi és pénzügyi dokumentumainak nyomon követése, a beérkezett adatok összegzése, miniCRM nyilvántartási rendszerben való felhasználással.
– A gazdasági igazgató által meghatározott operatív feladatok végzése
– Részvétel társaság támogatási- és pályázati elszámolásában

Elvárások:

– Felsőfokú vagy középfokú végzettség
– Felhasználói szintű MS Office alkalmazások ismerete (Word, Excel, Power Point, Outlook)
– Minimum 5 éves tapasztalat pénzügyi területen (pénztárkezelés)
– Magas szintű problémamegoldó és kommunikációs képesség
– Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés
– Csapatmunka

Előny:
– sERPa integrált ügyviteli rendszerének ismerete