PROJEKTELEMZŐ SZAKÉRTŐ (23002835)

MOL Magyarország

Standszám:

Projektelemző Szekértő

Munkavégzés helye
BUDAPEST
Scope
MOL 2030+ stratégiájával összhangban elkötelezettek vagyunk a magyarországi hulladékgazdálkodási rendszer körkörös hulladékgazdálkodás irányába történő átalakításában, melynek keretében jelentkezőtől elvárt legfőbb követelmény általános projektelemzői feladatok ellátása a Koncesszori koordináció beruházást érintő feladatai kapcsán.
Feladatok
• Hulladékgazdálkodási évenkénti Gördülő Fejlesztési Rendszerterv (GFRT) Pótlási-Felújítási fejezetének koordinálása, időszakonkénti megújítása
• A hulladékgazdálkodási rendszer koncesszión kívüli, régiókoordinátori beruházási portfóliójának nyilvántartása, a projektek adminisztratív támogatása
• A kijelölt belső és/vagy külső Stakeholderek felé időszaki beszámolók elkészítésében való aktív részvétel, adatszolgáltatás
• A MOHU koncesszión kívüli beruházási projektjeinek belső Stakeholderek felé történő riportálásában való aktív részvétel
• A GFRT és ahhoz kapcsolódó kimenő és bejövő dokumentációjának Dokumentummenedzsmentje
• Társterületekkel, külső partnerekkel való szoros együttműködés, kapcsolattartás
• Koncessziós vállalásokat érintő stratégiai szintű projektekben a szakterület részéről részvétel
• Egyéb ad-hoc kapcsolódó feladatok, kimutatások, prezentációk készítése
Követelmények
• Egyetemi végzettség (műszaki, gazdasági vagy egyéb releváns) vagy minimum középiskolai végzettség, releváns szakképesítéssel és minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat,
• Kommunikációs szintű angol és magyar nyelvtudás
• Általános felhasználói szintű számítógépes ismeretek legalább az alábbi alkalmazások esetében: MS Office, MS Project, (SAP ismeret előny)
Képességek
• Magas fokú precizitás
• Kiváló szervezői képesség, proaktivitás
• Csapatjátékos
• Asszertivitás
• Agilitás, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség
• Önálló, precíz, felelőségteljes munkavégzés
• Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség
• B kategóriás jogosítvány előny