Prototípus-gyártó mérnök

CLAAS Hungária Kft.

Standszám:

Feladatok:
– Termékfejlesztési projekteken belül, a prototípusgyártáshoz kapcsolódó mintavételi/ellenőrzési fázisok kialakítása, nyomon követése.
– A minőség, költség- és határidőknek való megfelelés biztosítása, illetve a sorrendiség meghatározása.
– Nem megfelelés esetén megoldási javaslatok kidolgozása és végrehajtása.
– Alkatrészek beszerzésének koordinálása az érintett részlegekkel együttműködve.
– Prototípus gyártásában résztvevő részlegek (K+F, proto műhely, termelés) megbeszéléseinek moderálása.
– A validáláshoz szükséges prototípus és termékdokumentáció rendelkezésre bocsátása.
– Hatékonyság növelése a folyamatok optimalizálásával és a megfelelő szerszámok kiválasztásával.
– A sorozatgyártáshoz szükséges alkatrészek tervezésének támogatása és nyomon követése.

Elvárások:
– Gépészmérnök végzettség.
– Minimum 5 éves szakmai tapasztalat a betakarítógépek, különösen a kombájnok vágóasztalai területén.
– Nemzetközi vállalatnál szerzett többéves gyakorlati tapasztalat a fejlesztés, vagy a gyártás területén.
– Projektmenedzsment tapasztalat és a fejlesztési folyamatok ismerete.
– Kiváló informatikai ismeretek, különösen CATIA és SAP-tapasztalat.
– Folyékony és magabiztos angol nyelvtudás.
– Magasfokú rugalmasság és konfliktuskezelő képesség.
– Analitikus és megoldásorientált gondolkodás, valamint célorientált, önálló és szisztematikus munkavégzés.