QUALITY ASSURANCE SPECIALIST (23001532)

MOL Magyarország

Standszám:

Quality Assurance Specialist

Scope:
A vállalat 2030+ stratégiájával összhangban a MOL aktív szerepet vállal a magyarországi hulladékgazdálkodás átalakításában a körkörös gazdálkodásra való áttérés érdekében. A sikeres jelentkező a WEEE, ELV, Elem-Akkumulátor és Fém csomagolási hulladék értékláncok kialakításában és irányításában kap aktív szerepet.

Feladatok:
• részvétel az EU és a magyar jogszabályokban meghatározott célértékek elérését célzó stratégiában meghatározott célokkal összefüggő KPI rendszer kialakításában és az ehhez kapcsolódó Service Level mérésekben.
• felelős az anyagárami teljesítménymutatók kifejlesztéséért és működtetéséért a folyamatos fejlődés érdekében.
• Iparági szakértői fórumok szervezése és vezetése
• KPI teljesítmény mérések
• Külső és belső elégedettség elemzés
• Folyamatszintű gyökérok, átfutási idő, korrektív és preventív akció-eredményesség, reklamáció ismétlődés vizsgálatok
• KPI rendszereken belül horizontális és vertikális folyamatszintű és egyéni célok és mérések fejlesztése, javaslat korrektív akciókra.
• kiemelt vállalati partnerekkel való kapcsolattartás
• részvétel a lakossági és intézményi szemléletformálásban

A sikeres jelentkezés feltételei:
• egyetemi vagy főiskolai végzettség (gazdasági, műszaki, minőségügyi vagy környezetvédelmi szak)
• jó problémamegoldó, kommunikációs és analitikus készség
• tárgyalási szintű magyar és angol nyelvtudás
• hulladékgazdálkodási tapasztalat
• csapatszellem
• agilitás