Quality Engineer

RECRUBY

Szeretnéd magad kipróbálni egy új iparágban? Rendelkezel tapasztalattal minőségügyi területen? Mindezek mellett az angol nyelvtudásodat is szeretnéd használni?

Feladatok:
– Vevői reklamációk kezelése, feldolgozása és nyomon követése
– Hibaanalízisek készítése, gyökérokok és intézkedések megállapítása, bevezetése
– Selejtcsökkentési folyamatok fejlesztése
– Vevői és belső auditok koordinálása
– Jelentések és akciótervek készítése, dokumentáció
– Kapcsolattartás külső szolgáltatókkal és a társosztályokkal

Elvárások:
– Felsőfokú végzettség
– Hasonló területen szerzett tapasztalat
– Magabiztos angol nyelvtudás
– Excel ismeret
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
– Előny: mérnöki végzettség, egyéb nyelvtudás

Amit ajánlunk:
– Szakmai fejlődési lehetőség
– Nemzetközi környezet
– Mentor program
– Csapatépítők, céges rendezvények
– Cafeteria, bónusz

Légy Te globálisan kiemelkedő gyártó partnerünk mérnök csapatának új tagja! A szakmai fejlődési lehetőségek mellett nemzetközi környezet és a változatos projektek várnak!