Quality Mérnök

RECRUBY

Standszám:

A24

Dél-pesti partnerünk számára keresünk lelkes jelentkezőket Quality mérnök pozícióba.

Partnerünk vezető autóipari beszállító és több gyártócsarnokában és kutatási fejlesztési központjában közel 3.000 munkavállaló dolgozik. Több mint 100 éves japán hátterű vállalat, mely világszinten elektronikai, kerámia és építőipari termékek gyártásával foglalkozik.

Feladatok:
A gyártósoron jelentkező problémák és hibák elemzése
A folyamatirányítás és ellenőrzési folyamat elemzése és fejlesztése
Megrendelői igények felmérése, javaslattétel a vizsgálatra
IATF 16949 minőségirányítási rendszer karbantartása és fejlesztése
A minőségirányítási rendszer elemeinek dokumentálása és változásainak nyomon követése
Nem megfelelő termékek kezelése
Minőségirányítási eredmények ellenőrzése, összegzése, elemzése

Elvárások:
Egyetemi vagy főiskolai végzettség (mérnök, gépészmérnök)
Minőségirányítási vagy folyamatmérnöki területen szerzett szakmai tapasztalat
Középfokú angol nyelvtudás
Erős számítógépes ismeret (MS Office)

Előny:
Vezetői tapasztalat
IATF 16949 ismeret
Automatizált gyártósoron szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:
Versenyképes fizetés és juttatások (munkába járás támogatása, étkezési támogatás)
Változatos területen végzett munka (irodai és termelési terület vegyesen)
Home Office lehetőség