Rehabilitációs mentor

Prohuman Zrt.

Ha szenvedélyed a kommunikáció, szeretsz másokon segíteni, mentorálni, és van hasonló tapasztalatod, várjuk jelentkezésed!
Főbb feladatok:
• Rehabilitációs tanácsadóval való együttműködés és közvetlen kapcsolattartás a megváltozott munkaképességű munkavállalókkal és esetleg családtagjaikkal
• Segítség nyújtás a foglalkoztatási rehabilitáció hatékony megvalósulásához a munkavállaló érdekeinek és szükségleteinek figyelembevételével
• Megváltozott munkaképességű munkavállalók képességeinek felmérése és fejlesztése
• Részvétel a személyes rehabilitációs tervek kidolgozásában, felülvizsgálatában, módosításában, megfelelő oktatási módszerek kiválasztásában
• Tájékoztatás nyújtása a megváltozott munkaképességgel összefüggő szociális, munkaügyi, egészségügyi, oktatási rendszerrel és jogszabályi előírásokkal kapcsolatban.
• Rehabilitációs hatósággal való kapcsolattartás
• Tranzit foglalkoztatást követően legalább 6 hónapig szükség szerint segítség nyújtása a megváltozott munkaképességű munkavállaló nyílt munkaerő-piacon történő sikeres elhelyezkedése érdekében.

Az álláshoz tartozó elvárások:
• 327/2012. (XI.16.) Kormányrendelet 1. sz. mellékletében meghatározott képesítés és gyakorlati idő
• Mobilitás
• Együttműködési képesség
• Empatikus hozzáállás
• MS Office programcsomag magas szintű használata

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Akkreditált foglalkoztatónál szerzett tapasztalat
• Megváltozott munkaképességű munkavállalók foglalkoztatásában szerzett tapasztalat
• Megváltozott munkaképességű személyekkel történő munkavégzési tapasztalat
• B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
• Céges telefon és laptop
• Betekintést nyerhetsz a HR minden területébe
• Jókedvű, segítőkész, összetartó csapat vagyunk 😊
• Teret biztosítunk ahhoz, hogy megvalósítsd a folyamatfejlesztési ötleteidet
• Változatos, dinamikus, pörgős feladatok várnak Rád
• Szakmai képzések, egyéni fejlesztések, workshopok és csapatépítők
• Komplex juttatási csomag (alapbér, teljesítmény alapú ösztönző, cafeteria)
• Egészségprogramunkat: irodai masszázs, ingyenes/kedvezményes fogászati kezelések, közös sport programok, All You Can Move kártya, gyümölcsnapok stb.
• Magyarország piacvezető HR szolgáltató cége által nyújtott stabilitás, infrastruktúra és szakmai know-how

Munkavégzés helye: Budapest, Pest Vármegye

A részletekkel kapcsolatban keresd a D4 standon a kollégákat!