Relokációs szakember angol nyelvtuádással

Prohuman Zrt.

Van tapasztalatod külföldi munkavállalókkal kapcsolatos ügyintézésben? Számodra semmi sem lehetetlen, mert mindent megoldasz? Nem szereted az unalmas hétköznapokat? Szeretnéd használni angol nyelvtudásodat is?
Akkor, csatlakozz hozzánk, mint Relokációs szakember (angol nyelvtudással)!

Főbb feladatok:

• A külföldi munkavállalók magyarországi munkavégzéséhez szükséges feltételek és hivatalos dokumentumok biztosítása (vízumok, tartózkodási engedélyek)
• Kapcsolattartás a konzulátusokkal
• Kapcsolattartás külföldi partnerekkel és társosztályokkal
• Relokációs asszisztensek munkájának koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Min. 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
• Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
• Rugalmas és pörgős személyiség
• Megoldásorientált hozzáállás
• B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelenthet:

• Enter Hungary platform ismerete
• Saját gépjármű
• Debreceni helyismeret
• Debreceni lakhely

Amit kínálunk:

• Tapasztalathoz igazodó, kiemelt bérezés
• Betekintést nyerhetsz egy folyamatosan fejlődő iparágba
• Jókedvű, támogató, összetartó csapat vagyunk
• Teret biztosítunk ahhoz, hogy megvalósítsd a folyamatfejlesztési ötleteidet
• Változatos, dinamikus, pörgős feladatok várnak Rád
• Szakmai képzések, egyéni fejlesztések, workshopok és csapatépítők
• Komplex juttatási csomag (alapbér, bónusz, cafeteria)
• Egészségprogramunkat: irodai masszázs, ingyenes/kedvezményes fogászati kezelések, közös sport programok, All You Can Move kártya, gyümölcsnapok stb.
• Magyarország piacvezető HR szolgáltató cége által nyújtott stabilitás, infrastruktúra és szakmai know-how

Munkavégzés helye: Debrecen

Keress minket a D4 standdnál a részletekkel kapcsoltban!