SECURITY OPERATION CENTER EXPERT (24000212)

MOL Magyarország

Standszám:

Csatlakozz hozzánk, mint

Security Operation Center Expert
A munkakör célja:
A MOL-csoport Security Operational Center működési stratégiájának kidolgozása, és a MOL-csoport biztonsági stratégiájának megvalósítását szolgáló rendszerek összehangolása.
Ezek a feladatok várnak Rád:
• Irányítja a MOL Group GSOC működést. Közvetlenül támogatja a MOL-csoport tagvállalatainál (MOL, INA, SN, CEE, IUS) működő SOC, SCR-at, olyan országokban, ahol nincs SOC, SCR támogatja az operációért felelősöket a biztonsági központ alapú működés kialakításában.
• Irányítja a GSOC releváns kérdésekben az üzleti szolgáltatásokat (Utazásbiztonság, Krízis Menedzsment, egységes Vizsgálati tevékenység). Felelős mind a GSOC, mind a SOC, SCR munkavállalóinak felvételéért, irányításáért és fejlesztéséért.
• Biztosítja a végrehajtás folyamatainak és rendszereinek ellenőrizhetőségét, elemzi továbbá azokat a problémákat és igényeket, melyek befolyásolják a napi működést. Rendszeres policy-felülvizsgálat keretében kezdeményezi a szabályzatok kidolgozását, módosítási javaslatokat készít a folyamatok és eljárások módosítása és fejlesztése érdekében, hogy fejlessze a működés hatékonyságát.
• A biztonsági központ alapú működéshez GSOC üzemeltetése, jelzéskezelő szoftver kiválasztása, működtetése, mely szorosan összefügg a napi működés és MOL Campus fejlesztéssel, és a biztonsági központok sztenderdizálással.
Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:
• Felsőfokú végzettséggel jogi/közgazdász/biztonságtechnikai/rendőri/közszolgálati/ biztonságszervezői területen
• min. 5 év releváns területen szerzett tapasztalattal
• IT-ban, digitalizációban, vizsgálatok terén, vagy a biztonságtechnikában van tapasztalatod
• MS Office / SAP R/3 HR / MS SharePoint rendszereket használtad
• Tárgyalási szintű angol tudással
• Járművezetői engedéllyel
Amit a havi fizetésen felül kínálunk:
• Hosszú távú, biztos munkahely
• Jó csapat, folyamatos fejlődési lehetőség
• Karácsonyi jutalom: egy havi alapbérnek megfelelő összeg
• Cafeteria: számos juttatási forma választható, évi bruttó 800 000 Ft értékben
• Élet- és balesetbiztosítás a munkaviszonya teljes időtartama alatt
• Egészségbiztosítás – magánegészségügyi ellátás: Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon exkluzív magánklinikákon és egészségügyi intézményekben, támogatva a tudatos egészségmegőrzést
• Wellbeing juttatások: egészségmegőrzés, pénzügyi tudatosság és tervezés, közösség és támogatások minden élethelyzetben
• Munkába járási költségtérítés
• Céges okostelefon (iPhone)
• Kedvezményes céges mobil flotta csomag, ami kiterjeszthető családtagokra is
• Próbaidő után kedvezményesen tankolhatsz a MOL töltőállomásokon és ezt kiterjesztheted a családtagokra is