Senior pénzügyi munkatárs

Humán Centrum Kft.

Standszám:

C25

Kiemelt logisztikai partnercégünk, a FedEx ezúttal senior pénzügyi munkatárs pozícióba keres munkatársakat.

Feladatok:

– Pénzügyi csapattal való szoros együttműködés
– IT csapattal való együttműködés
– Pénzforgalmi ÁFA kezelésével kapcsolatos feladatok ellátása
– SAF-T auditállományban való végrehajtási folyamat segítése

Elvárások:

– Felhasználói szintű MS Office ismeretek
– Pénzügyi/ számviteli területen végzett felsőfokú tanulmányok
– Magabiztos angol nyelvtudás
– Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

– Bruttó 690.000- 1.200.000 Ft/hó
– A bruttó havi bér 4,8%-ának az OTP Egészségpénztárra történő kifizetése
– Havi 12.000 Ft értékű OTP SZÉP kártya
– Határozatlan idejű szerződés

Munkaidő:

– Hétfőtől péntekig, 09:00-17:00 között történő munkavégzés
– Teljes munkaidő