STRATÉGIAI BESZERZŐ (24000373)

MOL Magyarország

Standszám:

Stratégiai beszerző

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Almásfüzitő
A MUNKAKÖR CÉLJA
A MOL-LUB Kft számára szükséges direkt és indirekt anyagok, szolgáltatások, vásárolt késztermékek stratégiai beszerzése, szerződések kötése, magas színvonalú beszerzési piackutatás végzése, a gazdaságilag és műszakilag legoptimálisabb beszállítók kiválasztása, alkalmazása.
FŐ FELELŐSSÉGEK ÉS FELADATOK
• A beszerzési tevékenységhez kapcsolódó tender eljárásokat, ajánlatkéréseket koordinálása, az általa kezelt beszerzési témakörök E2E beszerzési folyamatok és a kapcsolódó folyamatok menedzsmentje,
• Beszerzési piackutatás, a potenciális beszállítói kör folyamatos bővítése és a naprakész piaci trendek nyomon követése,
• Átfogó vezetői döntéselőkészítő anyagokat készítése, a vállalati stratégiai beszerzési döntések meghozatalának támogatása,
• Szerződéskötési és komplex szerződés menedzsment feladatok ellátása a hozzá tartozó anyagkörök vonatkozásában,
• Külső és belső stakeholder management, különös tekintettel az operatív beszerzőkkel és az ellátási lánc menedzsment tagjaival folytatott közös munkára,
• Beszállítókkal, valamint a hozzá tartozó anyagkörrel kapcsolatos kimutatásokat, riportokat készítése és folyamatos fejlesztése.
ELVÁRÁSOK:
• Felsőfokú (Bsc/ Msc) szakirányú végzettség,
• Minimum 5 év beszerzői tapasztalat,
• Angol haladó írásbeli és szóbeli nyelvtudás,
• Szerződéskötési és tárgyalási gyakorlat,
• Alapos piaci, áru és forgalmi ismeretek,
• Magabiztos MS Office ismeretek,
• Folyamatszemlélet, precizitás és csapatmunka.
ELŐNY:
• Project management és beruházások kezelésével kapcsolatos beszerzési feladatok ellátása,
• SAP ismeret.
AMIT KÍNÁLUNK:
• Cafeteria – bruttó 800 000 Ft/év,
• Medicover egészségbiztosítás,
• iPhone, Laptop,
• Korlátlan telefon csomag (egymás között családtagokkal is),
• Éves teljesítmény bónusz opció 10%,
• Bejárás támogatás,
• Egyedülálló szakmai csapatban dolgozhatsz közös és önálló feladatokon,
• Folyamatos fejlődés lehetősége belsős képzések által (szakmai továbbképzések, személyiségfejlesztő tréningek, mentoring & coaching, nyelvtanulás).