Beruházási projekt beszerző

Budapest Airport

Standszám:

Ezekre a feladatokra számíthatsz nálunk:

• Elsősorban beruházásokhoz, felújításokhoz, karbantartásokhoz kapcsolódó feladatok (beleért-ve árajánlatok összehasonlítása, tárgyalások, elektronikus licitek, szerződéskötések) kezelése
• Támogatás és együttműködés a kereszt-funkcionális részlegekkel
• A repülőtér működéséhez közvetlenül kapcsolódó és szükséges anyagok illetve szolgáltatások pályáztatása
• Költségmegtakarítási lehetőségek azonosítása és realizálása
• Projekt előrehaladási jelentés készítése a folyamatban lévő projektekről, részvétel az éves beszerzési terv készítésében és megvalósításában
• A rábízott kategóriákon belül a beszállítók és szerződések menedzselése, proaktív hozzáállás a beszállítói kör bővítéséhez, fejlesztéséhez – részvétel hazai és nemzetközi beszállítók előmi-nősítésében és értékelésében
• Aktív használata a BUD e-beszerzési és SAP rendszerének

Ezt várjuk tőled:

• Felsőfokú végzettség – műszaki/gazdasági szaktudás előny
• Minimum 3 éves releváns beszerzési tapasztalat; beruházási és/vagy project management ta-pasztalat előny
• End-to-end beszerzési folyamat magabiztos kezelése
• Érvényes B kategóriás jogosítvány
• Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás (az előszűrő telefonos beszélgetés része lesz egy rövid angol nyelvű beszélgetés)
• Kimagasló szervezési és problémamegoldó készség
• Stratégiai gondolkodásmód és elemzőkészség
• Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
• Műszaki affinitás
• Nagyfokú önállóság és rugalmasság
• Ingatlan- és létesítménygazdálkodási és/vagy az építőipari kategóriák ismerete, részvétel nagy értékű ingatlanfejlesztési projektek lebonyolításában előny
• SAP Ariba rendszer ismerete előny

Ez vár rád nálunk:

• Éves bónusz
• Karácsonyi jutalom
• Heti 2 nap home office lehetőség (laptopot és céges telefont biztosítunk)
• Munkába járási támogatás (bérlet vagy Budapesten kívüli munkába járás költségtérítése)
• Magán élet- és balesetbiztosítás
• Karrier lehetőség
• Szakmai képzések, részvételi lehetőség konferenciákon
• Ingyenes gépjármű parkolási lehetőség a munkavégzésedhez
• Átfogó onboarding program a betanulásodhoz
• Számos csapatépítő program
• Változatos céges programok (runway run, grill party, majális, karácsonyi buli, sportesemé-nyek, stb.)
• Ingyenes Budapest Park jegyek (küzdőtérre és a saját party terminálunkban is)
• Egyedi munkakörnyezet dolgozhatsz, az egyes futópályára néző kilátással