SUPPLY CHAIN MANAGEMENT / LOGISZTIKAI MÉRNÖK – VÁC

ZOLLNER Kft.

Standszám:

B15

FELADATOK
 A telephelyeken működő logisztikai folyamatok felmérése, tervezése és fejlesztése az anyagáramlás, a szükséges területek és egyéb erőforrások figyelembe vételével
 Logisztikai tervek készítése megfelelő mérőszámok kiválasztásával és alkalmazásával
 Gyárszintű anyagáramlás megtervezése
 Gazdaságossági elemzések készítése
 A folyamatok költségelemzésének elkészítése illetve továbbfejlesztése
 Technológia tanácsadás a gyáregységek részére
 Nemzetközi projektekben való részvétel
ELVÁRÁSOK
 Szakirányú felsőfokú végzettség
 Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás szóban és írásban
 Legalább 2 éves logisztikai területen szerzett tapasztalat
 Felhasználói szintű MS Office és SAP ismeret
 Utazási hajlandóság
 Logisztikai illetve layout tervező szoftver ismerete előny

AJÁNLATUNK
 Kiváló munkakörülmények
 Versenyképes jövedelem
 Cafeteria
 Utazási támogatás
 Bónusz juttatások