Szerver és Hálózat rendszeradminisztrátor

Budapest Airport

Standszám:

Ezek a feladatokra számíthatsz nálunk:

• A Budapest Airport Zrt. IT osztályának kezelésében lévő adathálózat és kommunikációs infrastruktúra 2. szintű és bizonyos esetekben 3. szintű támogatási szolgáltatásának biztosítása
• Budapest Airport Zrt. IT osztályának kezelésében adathálózat és kommunikációs rendszerek üzemeltetése, az infrastruktúra tervezésben és bevezetésében való részvétel
• ITIL alapú „Problem Management” és „Change Management” folyamataival összhangban a problémákhoz és változásokhoz tartozó esetek és jegyek kezelése. Szakmai kapcsolattartás az informatikai beszállítókkal és a 3. szintű támogatói csoportokkal.
• Repülőtér specifikus real-time alkalmazások tervezése, tesztelése, telepítése és integrálása
• 15.000 végpontos több-bérlős adathálózat (MPLS) és speciális célú adathálózatok tervezése, tesztelése, telepítése és integrálása
• Kritikus üzleti és repülőtér specifikus ipari (ICS) rendszerek információ- és kibervédelmének tervezésében, tesztelésében való részvétel
• Felhő technológiákat alkalmazó, de helyben telepített és üzemeltetett (on-premise) kritikus rendszerek integrálása és teljesítményhangolása

Ezt várjuk tőled:

• Rendelkezz felsőfokú végzettséggel (informatikai, vagy villamosmérnök területen;
• Minimum 1 év szerverüzemeltetési tapasztalat.
• TCP/IP hálózati ismeretek (például CCNA ismerettel egyenértékű tudás);
• alapszintű Linux szerver üzemeltetési ismeretek;
• középfokon tudj kommunikálni angolul szóban és írásban;
• “B” kategóriás jogosítványodat gyakorlatban is tudd használni
• Nyitottan állj egy-egy új helyzet megoldásához, ügyesen szervezz folyamatokat
• Kommunikálj hatékonyan és barátságosan.
• Légy önálló, és talpraesett, de ha szükséges, merj támaszkodni a csapatra.

Előnyként értékeljük, ha rendelkezel az alábbiak valamelyikével:

• haladó TCP/IP hálózati ismeretek (például CCNP ismerettel egyenértékű tudás, BGP és MPLS ismeret);
• haladó szintű Linux szerver üzemeltetési ismeretek;
• hyper-converged infrastructure ismeretek (Vmware vSAN ismeretek);
• virtualizációs és konténer technológiák ismerete és azok adathálózati megoldásai (overlay networking ismeretek);
• információbiztonsági ismeretek, kiemelten adathálózatok tekintetében (defensive network architecture ismeretek);

Ez vár rád nálunk:

• Olyan egyedülálló, különleges informatikai rendszerek és berendezések, melyekkel máshol nem találkozhatsz.
• Szakmailag profi csapat, ami komplex onboarding programmal vár téged.
• Olyan sokoldalú szakmai tudás megszerzésének lehetősége, amit kevés munkahely tud nyújtani.