Távközlési technikai munkatárs

Nemzetbiztonsági Szakszolgálat

Országos illetékességű költségvetési szervnél végzendő, budapesti munkavégzési helyre, Távközlési technikai munkatárs feladatkör betöltésére munkatársakat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:
• vezeték nélküli rendszerek fejlesztése üzemeltetése
• innovatív kommunikációs eszközök fejlesztése/kutatása
• méréstechnikai feladatok tervezése, elvégzése, dokumentálása
• adatrögzítő készülékekből nyert információk feldolgozása, értékelése
• speciális kommunikációs hálózatok rendszerfelügyelete
Elvárások:
• felsőfokú szakképesítés: Villamosmérnök
• precíz, önálló munkavégzés, proaktivitás, szeret és tud csapatban dolgozni
• kreativitás, jó probléma- és feladatmegoldó képesség, szervezőkészség
• pontosság, határidő betartása
• magas szintű kommunikációs készségek
• büntetlen előélet

Nyelvismeret:
• angol középfokúnak megfelelő szint ( műszaki dokumentációk értelmezése )

Előnyt jelent:

• B kategóriás jogosítvány
• kommunikációs hálózatok/eszközök programozása
• speciális telekommunikációs mérőműszerek ismerete

Amit kínálunk:

• versenyképes jövedelem
• Cafeteria juttatás
• hosszú távú munkalehetőség
• regionális jelentőségű, illetve országos kiterjedésű feladatokban való részvétel
• kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
• széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
• szakirányú továbbképzéseken való részvétel

Szektor:
• Villamos mérnök
• Teljes munkaidő, heti 40 óra
• Budapest központú feladat végrehajtás

Pályakezdők jelentkezését várjuk, fizetési igény megjelölésével!