Technical Product Owner

Work Force

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Nem csak Alkalmazotti jogviszony!
Akár full remote lehetőség!
Partnerünk budapesti központú informatikai cég, melyet a Budapesti Értéktőzsde prémium kategóriájában jegyeznek keress most csapatába Technical Product Owner pozícióba új kollegát!

Milyen feladatok várnak a leendő kollegára?

Partnerünk alapvető rendszerének vagy értékfolyamának (pl.: Személyzet és repülésirányítási rendszer; Crew mobil megoldások; Műveletek tervezése; People Power Management) kritikus fontosságú az üzletmenet folytonossága szempontjából, különös tekintettel a légitársasági és üzemeltetési rendszerekre, valamint a környező alaprendszerekre.
A technológiai alapok méretezhetőségének, stabilitásának és biztonságának biztosításával gondoskodjon arról, hogy az alapvető platformok a legmagasabb értéket nyújtsa.
Az üzleti növekedést szolgáló portfólió tervezésének és megvalósításának támogatása.
Kezeli a platform legfontosabb technikai és funkcionális aspektusait, technikailag megalapozott döntéseket javasol és birtokol egy vállalkozás igényeinek megfelelően.
Ismerje meg mind az üzleti, mind a technikai döntések hatását, valamint a közelgő támogató munka hatókörét.
A platform kulcsfontosságú funkcióinak, például az integrációs fejlesztéseknek, az architekturális fejlesztéseknek és más olyan tényezőknek a saját tervezése és megvalósítása, amelyek értéket nyújtanak a megoldáskészletben.
Oldja meg a nyitott követelményeket és az üzleti problémákat, tisztázva az üzleti igényeket a csapat számára.
Megérti az agilis, SAFe, DevOps, ITIL fogalmakat, és kiválóan javasolja a vállalkozáshoz leginkább illő módszertanokat.
Fedezze fel a termék- és projektfüggőségeket más csapatok számára, és biztosítsa a megoldást eltérések esetén.
A csapathátralék felépítése, fenntartása és rangsorolása, így ellenőrizve, hogy a csapat min dolgozik.
A platform minőségének, fogalmi integritásának és technikai megoldásának biztosítása a kezdeményezések elutasításával vagy elfogadásával.
Hozzon létre és vitasson meg csapatcélokat a közelgő PI-hez a PI tervezési esemény során.

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

Min. 3 éves tapasztalat hasonló körben
Felsőfokú angol szakmai nyelvtudás

Személyiséged:

Agilis természet
Jó kommunikációs készség
Kiváló menedzsment érzék

Mit kínálunk?

Dinamikus légkör
Folyamatos kihívások
Vonzó bónusz- és juttatási csomag
Jó hangulat
A személyes fejlődés lehetősége
Barátságos munkakörnyezet
Rugalmas munkaidő
Távmunka
Születésnapi szabadnap

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!