TECHNOLÓGIAI SZIMULÁCIÓS FEJLESZTŐMÉRNÖK (24000190)

MOL Magyarország

Standszám:

Szereted, ha egy munkakör több területet is átölel?
Különböző projektekben szeretnél részt venni?
A problémák keresése kihívás számodra?
Az új ötletek megvalósításának ellenőrzését kihívásnak tekinted? Ebben a munkakörben nem fogsz unatkozni!
A MOL Nyrt. Technológia számítások szervezete

Technológiai szimulációs fejlesztőmérnök-öt keres!
(Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
Munkavégzés helye: Százhalombatta
Vállalatunkról: Megoldásokban gondolkodunk (youtube.com)
A munkakör célja:
A vállalat meglévő és fejlesztés alatt álló technológiáinak számítógépes modellezése, megvalósíthatósági tanulmányok készítése. Az alkalmazott nagy értékű szoftver eszközök hatékony használata.
Adott termékcsoport előállítását érintő technológiai kutató-fejlesztő tevékenység finomító szintű koordinálása.
Feladatok:
• Stratégiával összhangban javaslatokat tesz a szakterületéhez kapcsolódó technológiai fejlesztési projektek műszaki tartalmának meghatározására
• Közreműködik megvalósíthatósági tanulmányok, hatástanulmányok specifikációk, egyéb szakértői anyagok elkészítésénél.
• Részt vesz a költséghatékony, optimális működést és termékminőség javítást szolgáló technológiai fejlesztésekhez szükséges adatszolgáltatás összeállításában, technológiai számítások elvégzésében és a technológiára irányuló komplex vizsgálatok lefolytatásában.
• Fejlesztési feladatok megalapozása érdekében nyomon követi a szakterületére vonatkozó aktuális nemzetközi trendeket, fejlesztési eredményeket, előírásokat és elemzi azokat.
• Részt vesz az adott szakterületre kiterjedő technológia fejlesztési projekt előterjesztések elkészítésében, amelyek definiálják a projektek műszaki tartalmát, költségkeretét, a megvalósítás ütemezését és a projektek gazdaságossági mutatóit.
• Közreműködik a technológiai fejlesztések megalapozásának kiértékelésében, a működő technológiák optimalizálása céljából végzett üzemi kísérletekben.
• Felelős a szakterületére vonatkozó minőségügyi feladatok ellátásáért, részt vesz utasítások kidolgozásában.
Elvárások:
• Felsőfokú végzettség (vegyészmérnök, folyamatmérnök)
• Finomítói szimulációs szoftverek készség szintű ismerete (PRO2, Hysys, ChemCAD, PetroSim közül legalább egy)
• MS Office
• kezdeményezőkészség
• Megbízhatóság, motiváltság
• Tárgyalási szintű, legalább középfokú angol nyelvtudás
• Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Előnyt jelent:
• Olajipari tapasztalat
• B kategóriás jogosítvány
Amit ajánlunk:
• Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag, 13. havi fizetéssel
• Évi bruttó 800.000 Ft cafeteria
• Stabil munkahely, hosszútávú karrierlehetőségek
• Komplex, kihívást jelentő munka egy profi csapat tagjaként
• Szakmai és egyéb képzések biztosítása
• Élet- és balesetbiztosítás a munkaviszonya teljes időtartama alatt
• Egészségbiztosítás: Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon exkluzív magánklinikákon és egészségügyi intézményekben, támogatva a tudatos egészségmegőrzést
• 2 év határozott idejű szerződés