TERMÉKMENEDZSER (24000235)

MOL Magyarország

Standszám:

Termékmenedzser

Munkavégzés helye:
BUDAPEST
Scope
MOL 2030+ stratégiájával összhangban elkötelezettek vagyunk a magyarországi hulladékgazdálkodási rendszer körkörös hulladékgazdálkodás irányába történő átalakításában, melynek keretében a jelentkezőtől elvárt legfőbb követelmény az általános termék- és projektmenedzseri feladatok ellátása a hulladékgazdálkodási képességek és kapacitások fejlesztése kapcsán.
A pozíció célja
A fém, WEEE, ELV, elem-akkumulátor és intézményi veszélyes hulladékáramok menedzselése a magyar és Európai Uniós vonatkozó célértékek elérése céljából, biztosítva a MOL Csoport tevékenységgel kapcsolatos pénzügyi eredményességét, beleértve a koncesszión belüli hulladékok begyűjtését, előkezelését, hasznosításáról/ártalmatlanításáról való gondoskodást, értékesítést, folyamatok szakmai optimalizálását, kapcsolattartást harmadik felekkel, különös tekintettel Hulladékgazdálkodási ill. Fémkereskedelmi hatóságokra.

Feladatok
• A hulladékáramok EU célértékeinek teljesítésére vonatkozó stratégia megalkotásában való részvétel, valamint a hatékonyságot célzó beruházási projektekben való közreműködés.
• Hatósági és Jogalkotói kapcsolattartás.
• Piackutatás-és elemzés rendszeres elvégzése, egyéb támogató szervezettől kapott adatok elemzése, véleményezése, melynek alapján javaslattétel új piaci lehetőségek kiaknázására.
• Releváns új technológiák, eljárások monitorozása, kiértékelése, benchmarking.
• A termékáramok értékesítési tervszámainak teljesülésének biztosítása valamint részvétel a legfontosabb piaci partnerekkel való egyeztetéseken, üzleti partnerekkel való tárgyalásokon.
• Szakmai és műszaki tudásával az érintett társszervezetekkel együtt részt vesz a termékáramaival kapcsolatban felmerült problémák, panaszok, észrevételek kielemzésében, valamint a probléma megoldásában.
• Árazási stratégia megalkotásában való részvétel.
• Lakossági és intézményi szemléletformálásban való aktív részvétel, valamint a vállalat képviselete az anyagáramokkal kapcsolatos belföldi és nemzetközi szakmai fórumokon.
Követelmények
• Egyetemi végzettség
• 5 év szakmai tapasztalat
• Haladó szintű angol nyelvtudás
• Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, MS Project)
• B kategóriás jogosítvány
• Hulladékgazdálkodási ill. Fémkereskedelmi hatósági működésben szerzett tapasztalat előny.
Képességek
• Kiváló szervezői képesség, proaktivitás, asszertivitás
• Agilitás, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség
• Precíz, felelőségteljes munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
• Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség