Termelési és raktáros munkatárs

Adecco Személyzeti Közvetítő Kft.

Standszám:

Tanácsadó Műhely

FELADATOK:
A beérkező szállítmányok kezelése: szállítmányok lepakolás, a beérkezett árú és a kísérő dokumentumok (szállítólevél, számla, CMR) egyeztetése, a beérkezett árú betárolása, az átvett szállítmányok rögzítése a vállalatirányítási (MAX) rendszerben
Az alapanyag és komponens raktár folyamatos rendben tartása
A napi termelés anyagszükségletének előkészítése, a folyamatos utánpótlás/anyagellátás biztosítása
Együttműködés a termelési csoportvezetővel
A termelési területen tárolt alapanyagok, komponensek és félkész termékek rendszerezése
Termelési anyagmozgatás
Külső raktárba szállítandó alapanyagok összeállítása, feliratozása, kimenő szállítmányok pakolása
A kimenő és beérkező szállítmányok kapcsán folyamatos kapcsolattartás a beszerzéssel és a logisztikai ügyintézővel. A mennyiségi eltérések, adminisztratív és más jellegű hibák azonnali visszajelzése
Kapcsolat tartás a minőségbiztosítási osztály munkatársaival. A bejövő szállítmányok lejelentése, a felmerülő minőségi kérdések tisztázása
Szükség esetén késztermék raktári feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:
Középfokú végzettség (logisztikai szakképesítés előny)
3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
3324-es vezetőüléses targoncás jogosítvány
Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, MAX)
Fizikai munkabírás, terhelhetőség
Pontos, precíz, önálló munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:
Alapbér +műszakpótlék
Cafeteria + havi bónusz
Munkábajárás támogatás
Teljesítményalapú éves bónusz
Éves bérfejlesztés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest X.

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!