Termeléstámogató mérnök gyakornok

Humán Centrum Kft.

Standszám:

C25

Ha szeretnéd kamatoztatni mérnöki tudásod egy nagyvállalatnál, akkor Téged keresünk a GE Powerhez! Ezt a pozíciót műszaki tanulmányokat folytató hallgatóknak ajánljuk.

Feladatok:

– Aktív részvétel egy multinacionális vállalat és egy ezen belüli mérnökség munkájában
– A legjobb 3D tervező programok (NX, Inventor, GOM) megtanulása és alkalmazása
– Az ipari megmunkálási csúcstechnológiák megismerése az alapoktól a legmodernebbekig
– A legújabb méréstechnikai eszközök (3D scan, CMM) kezelésének elsajátítása

Elvárások:

– Nappali tagozatos hallgatói jogviszony műszaki karon
– Magabiztos MS Office használat

Előnyök:

– Nyitott gondolkodásmód és energikus személyiség
– Jó problémamegoldó készség
– Csapatmunka

Munkaidő:

– Heti minimum 20 órában végezhető munka
– Órarendhez igazodó beosztás
– Hosszú távú

Amit biztosítunk:

– Rugalmas munkaidő a tanulmányaid mellett, figyelembe vesszük a frekventált tanulmányi időszakokat
– Céges buszhasználat Budapestről és Veresegyház környékéről vagy üzemanyag-támogatás gépjárművel történő bejárás esetén
– Kedvezményes étkezés a cég éttermében
– Focipálya, szauna, squash, konditerem kedvezményes használata a gyár területén a megmaradt energia levezetésére
– Csapatépítő programok
– Céges laptop és telefon
– Tapasztalatszerzés a Lean módszerek használatában
– Beilleszkedés egy fiatalos mérnökségi csapatba
– Önálló projekteken dolgozhatsz és folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk
– Tanulmányaid után főállásban is elhelyezkedhetsz a cégnél
– Szakmai gyakorlat leigazolása
– Bruttó 2400 Ft/óra diákbér