Terminál üzemeltetési és információs munkatárs

Budapest Airport

Standszám:

Ezek lesznek a feladataid:

• A 2-es Terminált bejárva segíteni fogod a zökkenőmentes működést, folyamatosan kapcsolat-ban leszel más osztályokkal
• Keresed a meghibásodásokat, rendellenességeket, melyek akadályozzák a terminál zavartalan működését, vagy a zökkenőmentes utasforgalmat és jelzed a vezetődnek
• Figyelni fogod, hogy kinek van szüksége információra, proaktívan megszólítod az utasokat
• Járatinformáció tájékoztatást és segítséget nyújtasz az utasok részére
• Egy mosoly mindig segít – biztosítod a magas minőségű utasélményt
• Tájékoztatod az utasokat, hogy milyen repülőtéri folyamatok várnak rájuk

• Magabiztosan beszélsz angolul
• Rendelkezel érettségivel
• Szereztél már tapasztalatot ügyfélkezelésben
• Könnyedén felveszed a folyamatos műszakrend ritmusát (2 nap munka után 2 szabadnap)
• Váratlan helyzeteket is higgadtan kezelsz
• Türelmesen, de hatékonyan kommunikálsz a legkülönfélébb emberekkel

Ez vár rád nálunk:

• Bruttó 476.000 Ft-os alapbér és 80.000 Ft negyedéves bónusz (egyéni teljesítménytől függően)
• Eltöltött idővel arányosan növekvő munkabér (ún. seniority bér)
• Munkába járás támogatás
• 10 órás, folyamatos munkarend (állandó éjszakás jelentkezőket is várunk)
• Mentor mellett tanulsz majd meg mindent, és ismered meg a kollegáidat
• Egyedi és izgalmas munkakörnyezetben fogsz dolgozni, ahol nincs két egyforma nap
• Folyamatos szakmai és kompetenciafejlesztő képzések, melyeket kizárólag nálunk ismerhetsz meg, így munkádat mindig magas színvonalon végezheted
• Egy nagy csapat, ahol a formaruha egysége mögött egyéniségek vannak