Trade & Compliance Leader

RECRUBY

Nemzetközi partnerünk a fémcsomagoló iparban vezető szerepet tölt be. Számos különböző profilú partnerrel dolgozik együtt, mint pl. élelmiszer, táplálkozás, szépségápolás, prémium italok stb.

Tapasztalt Trade & Compliance Leader-t keresünk!

Ha érdekli a nemzetközi kereskedelem, rendelkezik egyetemi vagy főiskolai végzettséggel és folyékonyan beszél angolul, jelentkezzen pozíciónkra!

Feladatok:
– A kereskedelmi funkció támogatása az export – import eljárások egységesítése érdekében
– A vállalat számára vámügyileg releváns munkafolyamatok létrehozása és fenntartása
– Támogatás a vámmal kapcsolatos folyamatokban érintett részlegek felelősségi körének meghatározásában.
– A folyamatok, szerepek és felelősségi körök dokumentálásának támogatása a belső érdekelt felekkel együttműködve.
– Az értékesítéssel, beszerzéssel, ellátási lánccal és logisztikával foglalkozó csapatok napi szintű támogatása és tanácsadás a vámmal kapcsolatos kérdésekben.
– 2-4 kereskedelmi megfelelési szakemberből álló csapat irányítása
– Globális munkavégzés Európában és más országokban (Európán kívül)

Elvárások:
– Legalább 3-5 év tapasztalat nemzetközi kereskedelem és vámügyek területén
– Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
– Külkereskedelmi, logisztikai vagy közgazdasági egyetemi / főiskolai diploma
– Csapatvezetési tapasztalat
– Startup mentalitás, csapatjátékos és önmotivált személyiség
– Előny: SAP, Power BI ismeretek előnyt jelentenek

Amit ajánlunk:
– Nemzetközi környezet
– Modern, díjnyertes iroda különböző közösségi terekkel
– Versenyképes fizetés
– Cafeteria
– Magán egészségügyi ellátás
– Hibrid munkavégzés (2 nap az irodában / hét)
– Bónusz
– Útiköltség terítés