Univerzális tanácsadó III. – Országos

MBH Bank

Standszám:

Milyen feladatokban számítunk rád?
• A lakossági, valamint a 0 – 300 – M-Ft közötti árbevételű kisvállalati ügyfélkör passzív termékekkel történő személyes kiszolgálása, termékek és szolgáltatások értékesítése, és az ezzel kapcsolatos feladatokban, akciókban való aktív részvétel.
• Lakossági és kisvállalati ügyfelek ügyfelek részére egyszerűbb tranzakciós szolgáltatások végzése, keresztértékesítés.
• A készpénzforgalom lebonyolítása egy- és kétszemélyes üzemmódban, a pénzváltások végrehajtása
• A készpénzállományra vonatkozó keretgazdálkodási szabályok betartása, a napi fizetési forgalomhoz szükséges mennyiség biztosítása
• A pénztárzárást követő egyeztetések végrehajtása
• A tranzakciók dokumentumainak előírás szerinti kezelése az utólagos ellenőrzés biztosítása érdekében
• A bank felelős képviselőjeként kapcsolatépítés és kapcsolattartás az ügyfélkörrel.
• Az ügyfelek speciális termékigényeinek azonosítása, a megfelelő kiszolgálási csatornába való irányítása
• A bank ügyfeleinek gyors, pontos és udvarias kiszolgálása és tájékoztatása.
• Új lakossági és kisvállalati ügyfelek megnyerése
• Ügyfélreklamációk fogadása, kezelése
• A rábízott értékek, kulcsok és pénztároló berendezések tekintetében az előírások szerint jár el
• A pénzkiadó és zsákos bedobó gépek bizottsági töltését és ürítését végzi
• Részt vesz a napvégi zárásban és egyszerűbb háttérmunkákban

Milyen tudásra és tapasztalatra lesz szükséged?
• Legalább középfokú végzettség
• Nyitott, ügyfélorientált gondolkodás
• Kiváló kommunikációs képesség
• Értékesítői véna
• Dinamikus, talpraesett személyiség

Előnyt jelent:
• Értékpapír jogi, forint –és valuta pénztárosi vizsga
• Releváns területen szerzett értékesítői tapasztalat

Miben számíthatsz még ránk?
• Széles körű sportolási támogatást nyújtunk
• Komplex juttatási csomaggal rendelkezünk
• Szupercsapatként működünk együtt
• Kíváncsiak vagyunk ötleteidre és teret adunk a megvalósításukhoz
• Generációs sokszínűségi stratégia: Start+, Bébi+, Aktív+, Nagyköveti program

Munkavégzés helye:
• Békéscsaba
• Bököny
• Debrecen
• Hatvan
• Hodász
• Hódmezővásárhely
• Kecel
• Kecskemét
• Kiskőrös
• Lakitelek
• Nyíregyháza
• Nyírtelek
• Ózd
• Szabadszállás
• Szarvas
• Szendrő
• Tiszaeszlár
• Újszász