Üzleti elemző gyakornok

PRODIÁK Iskolaszövetkezet

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Feladatok:

– Jelenlegi és múltbeli trendek elemzése fő teljesítménymutatókban, beleértve a bevételek és költségek
összes területét
– Teljesítményértékesítési mutatók nyomon követése
– Tervezési, költségvetési, pénzügyi előrejelzési, működési terv és modellező eszközök folyamatos
fejlesztésének áttekintése és támogatása
– Ad-hoc jelentéskészítés és elemzés.
– EMEA Partner Business Management Team támogatása
– Heti és havi értékesítéssel kapcsolatos jelentések készítése és áttekintése
– Értékesítési akciók tervezése, előkészítése, számítása és költségvetése, elemzése és nyomon követése
– Jelentések készítése a kereskedelmi csapat támogatására

Szükséges elvárások:
– Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony lehetőleg gazdasági területen
– Emelt szintű MS Excel ismeretek
– Magabiztos angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
– Heti 40 óra munka vállalása

Előnyök:
– A Power BI , SAP, Salesforce ,VBA ismerete

Amit ajánlunk:
– Inspiráló nemzetközi csapat EMEA-szerte
– LinkedIn tanulási lehetőség
– Irodai napokon gyümölcs- és édességnapok
– Home office lehetőség
– Fiatal, támogató, vidám csapat
– Céges laptop
– Szakmai gyakorlat leigazolás

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!