Vállalati elemzési tanácsadó

OTP Bank

Standszám:

Leendő feladataid:
• Elsődlegesen önkormányzati, kisebb részben közép- és nagyvállalati ügyfélkörben finanszírozási ügyletekhez kapcsolódó elemzői feladatok (pénzügyi elemzés, piaci/ágazati elemzés, biztosítékok értékelése, ügyfélminősítés, stb.) ellátása, finanszírozási struktúrák kialakításában aktív részvétel.

Téged keresünk, ha:
• felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettséggel rendelkezel,
• legalább 4-5 éves tapasztalatod van önkormányzati -, közép- és nagyvállalati finanszírozáshoz kapcsolódó kereskedelmi banki elemzői vagy kockázatelemzői területen,
• Magas szintű számítógépes ismeretekkel (főleg Excel) rendelkezel,
• rugalmasság, megoldásorientáltság jellemez és fogékony vagy az újdonságok befogadására.
• tárgyalóképes angol nyelvtudásod előnyt jelent

Miért lehet vonzó számodra ez a lehetőség:
• mert biztonságot, stabilitást és jövőképet nyújt neked Magyarország legnagyobb pénzügyi szereplője
• innovatív munkáltatóként átfogó képzési rendszert, karriert kínálunk
• támogatunk szakmai kiteljesedésedben
• vár rád egy befogadó csapat, ahol nap, mint nap ügyfeleink problémáit oldjuk meg, de emellett nem feledkezünk meg egymásról sem
• versenyképes bérezési rendszerünk van, cafeteriát adunk, továbbá hozzájárulunk egészségpénztári és önkéntes nyugdíjcélú megtakarításaidhoz, valamint egészségbiztosítási szolgáltatási csomagot is biztosítunk.

Munkavégzés helye: 1051 Budapest, Nádor utca 6.