Vasúti járműszerelő – mechanikus (metró)

BKV Zrt.

Standszám:

A munkakör betöltésének feltételei:

szakmunkás / szakiskolai végzettség
vasúti járműszerelő vagy lakatos, műszergyártó-karbantartó, karosszéria lakatos, mechanikai műszerész, géplakatos, lemezlakatos, villamos gépszerelő, villamos járműszerelő, gépszerelő és karbantartó, hegesztő, gépjárműépítő és szerelő szakképesítés
felvétel előtt szakmai orvosi alkalmassági vizsgálat
Előnyt jelent:

vasúti járművek szerelésében, üzemeltetésében szerzett több éves gyakorlat
karbantartási területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

az M1-es, M2-es, M3-as, M4-es vonalakon közlekedő metrójárművek járműszerkezeti elemeinek, fékrendszerének, egyéb mechanikus berendezéseinek karbantartása
a járművek működésével kapcsolatos hibák kivizsgálása, javítása

Leendő munkatársunktól megkívánt képességek, készségek:

jó kommunikációs és együttműködési készség, de szükség esetén önálló munkavégzés
pontosság, precizitás, felelősségteljes munkavégzés
megbízhatóság, lelkiismeretesség

Amit nyújtunk:

stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
a speciális ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör
szakmai képzések támogatása
cafeteria juttatás
ingyenes utazás a BKV járatain a munkavállaló, a házastárs, valamint az egy háztartásban élő minden iskolás gyermek részére
üdülési lehetőségek
igény szerint munkásszállói elhelyezés
munkába járással (MÁV-VOLÁN) kapcsolatos költségtérítés

Munkavégzés jellege, helye:

teljes munkaidős munkarend
M1 8 órás nappalos (hétfőtől péntekig) vagy 12 órás váltóműszak (nappal, éjszaka)
M2 8 órás nappalos (hétfőtől péntekig) vagy kétműszakos (5 nappal, 5 éjszaka)
M3 és M4 8 órás nappalos (hétfőtől péntekig)
határozatlan idejű munkaszerződés
helye: a Metró Üzemigazgatóság választott járműtelepe

Telephelyek:

M1 Budapest XIV. ker. Kacsóh P. 21-23 M1 Járműtelep
érdeklődni: Kladiva Szilvia 061 461-6500/43-283

M2 Budapest X. ker. Fehér út 1/c. M2 Járműtelep
érdeklődni: Hangya Gábor 06-70-953-2155

M3 Budapest X. ker. Kőér u. 2/d. M3 Járműtelep
érdeklődni: Várszegi Károlyné 06 1 461-6500/44178

M4 Budapest XI. ker. Gyergyótölgyes u. 2, M4 Járműtelep
érdeklődni: Nagy István 06-20-459-9409

Bérezés:

szakmai gyakorlattól függően
az alapbér a beosztás alapján műszakpótlékkal egészülhet ki

Csatolni kérjük:

A jelentkezéshez fényképes szakmai önéletrajzot kérünk a választott telephely megjelölésével.

Jelentkezési határidő: folyamatos

A munkakör betölthető: a kiválasztást követően azonnal