VEVŐI MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI MEGBÍZOTT – SZÜGY

ZOLLNER Kft.

Standszám:

B15

FELADATOK
 Vevőkkel való minőségügyi kapcsolattartás
 Új projektek minőségügyi támogatása
 Vevői reklamációkezelés, telefonkonferenciák, auditok lebonyolítása
 8D riportok elindítása
 Határidők, akciólisták felügyelete

ELVÁRÁSOK
 Legalább középfokú műszaki technikusi végzettség
 Minőségügyi módszerek (D, Ishikawa, FMEA,…) naprakész ismerete
 Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
 Minimum 3 éves minőségügyi szakmai tapasztalat
 Felhasználói szintű MS Office (Word, Excel) ismeretek
 Kiváló problémamegoldó- és kommunikációs képesség
 Vevőorientált munkavégzés, minőségügyi szemléletmód

ELŐNYÖK
 Felsőfokú műszaki végzettség
 Fémtechnológiai ismeretek
 SAP vagy bármilyen más vállalatirányítási rendszer ismerete

AMIT KÍNÁLUNK
 Kiváló munkakörülmények
 Versenyképes jövedelem
 Cafeteria
 Utazási támogatás
 Bónusz juttatások