Villamos karbantartó- Győr

Menton Jobs Kft.

Győrben található autóipari partnercégünk várja új kollégáját villamos karbantartó pozícióba. Csatlakozz a termelés támogató csapathoz és légy részese egy remek közösségnek, ahol nem csak stabilitás, de szakmai kiteljesedés és fejlődés is vár Rád!

Feladatok amikben számítunk szakértelmedre:
– Termelő gépek karbantartása autóipari cégnél

– Szükséges és ehhez kapcsolódó dokumentáció elvégzése

– Megelőző és tervezett karbantartások elvégzése

Amit a megfelelő jelölttől várunk:
– Releváns szakmai végzettség

– 2-3 éves tapasztalat

– Megbízható és önálló munkavégzés

– Precizitás és pontosság

A kiválasztási folyamatunkban előnyben részesülsz amennyiben:
– Autóipari gyártó cégnél szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit munkádért nyújtunk:
– Versenyképes alapbér tapasztalattól függően, illetve a bérigény figyelembe vételével

– 13. havi bér

– Évi bruttó 450.000 Ft cafetéria

– Jelenléti bónusz havi 5%

– Selejt bónusz havi 5%

– Kompetencia bónusz 0-40.000 Ft/ hónap

– Lojalitási bónusz 0-60.000 Ft/ hónap

Egyéb
Munkarend: 3 műszak 8 óra