Villamos Motor Tervező gyakornok

Humán Centrum Kft.

Standszám:

C25

Van gyakorlati tudásod mérnöki területen és folyékonyan beszélsz angolul? Szereted az autókat és szívesen dolgoznál multinacionális környezetben? Ha a válaszod igen, akkor jelentkezz Jaguar Land Roverhez!

Feladatok:

– Hozzájárulás az elektromotor jellemzőinek számítására szolgáló módszerek fejlesztéséhez
– Kódok fejlesztése a módszerek hatékony megvalósításához
– Új módszerek tesztelése
– Motor topológiák elemzése
– Mérési eredmények elemzése
– Módszerek és munka dokumentációja

Elvárások:

– Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony mérnöki területen
– Felsőfokú, aktív angol nyelvtudás (napi szinten kell majd használni)
– Alapvető ismeretek elektromágneses szimulációban
– Ismeretek elektromos áramkörök elemzésében
– Alapvető ismeretek elektromos motorok terén
– Ismeretek Python és VBA programozási nyelvekben
– Ismeretek a Microsoft Office, MATLAB (Octave) terén

Előnyök:

– Ismeretek az elektromos gépek elméletében
– Ismeretek a térvektorokról
– Ismeretek a tekerési rendszerek terén

Munkaidő:

– Heti minimum 20 óra munkavégzés
– Hétfőtől péntekig rugalmasan

Amit kínálunk:

– Br. 2085 Ft/óra
– Hosszú távú diákmunka
– Szakmai fejlődési lehetőség
– Multinacionális munkakörnyezet
– Modern iroda
– Betanulás után heti 1-2 nap home office lehetőség
– BSc vagy MSc diplomamunka téma